Strength

d e v e l o p m e n t

OFICJALNY PARTNER SKLEPU

www.muscle-zone.pl

TWÓJ KOD RABATOWY DO SKLEPU:

xaos23

KUPUJ SUPLE TANIEJ!

V.I.P. Coaching (12 tygodni)

Oferta High-Ticket tylko dla poważnych klientów

Masz dość stania w miejscu i chcesz wkroczyć na zupełnie nowy poziom?

Prowadzenie VIP to oferta high-ticket przeznaczona dla ludzi głodnych sukcesu, którzy chcą wejść na kompletnie nowy, wyższy poziom. Mogę Ci pomóc z treningiem oraz sferą mentalną. Mogę nauczyć Cię jak trenować, by przekraczać kolejne bariery lub przedstawić Ci tajniki psychologii i pracy na planie mentalnym, dzięki którym będziesz mógł przeprogramować swój umysł, pokonać własne ograniczenia i zrekonstruować swoją psychikę podług własnej woli.

Ten rodzaj współpracy jest z góry skazany na sukces!

Otrzymasz ode mnie profesjonalne wsparcie, dostęp do regularnych konsultacji głosowych i kontaktu w czasie rzeczywistym. Będę osobiście kontrolował czy wykonujesz swoją robotę, upewniał się, że działasz zgodnie z instrukcjami a Twoja praca przynosi efekty. Kluczowym elementem będzie jednak dopilnowanie, byś faktycznie rozumiał co robisz i dlaczego to robisz, ponieważ przy prowadzeniu VIP w pierwszej kolejności skupiam się na edukowaniu Ciebie i przekazywaniu Ci swojej wiedzy oraz doświadczenia, które zostaną z Tobą już na zawsze.

Prowadzenie VIP to indywidualnie przygotowany program, który jest dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz a skontaktuję się z Tobą w celu umówienia się na wstępną konsultację. Następnie przeprowadzę wywiad, na którego podstawie dam Ci odpowiedź czy będę w stanie Ci pomóc i zaproponuję warunki współpracy. Razem ustalimy w jaki sposób będziemy pracować i co będzie naszym priorytetem.

Czas trwania programu VIP to 12 tygodni

Po nawiązaniu współpracy będziemy pracować razem przez okres 12 tygodni. Jest to niezbędne minimum, które pozwoli mi upewnić się, że odniesiesz sukces i zrealizujesz założone cele. Pracując z Tobą zadbam o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Twoim zadaniem będzie jedynie skrupulatne wykonywanie zleconych przeze mnie zadań.

To nie jest oferta dla każdego!

Jeżeli oczekujesz, że będę klepał Cię po ramieniu i zapewniał, że jest dobrze, to grubo się mylisz i powinieneś natychmiast zamknąć stronę z tą ofertą! Oferta VIP przeznaczona jest wyłącznie dla ludzi zmotywowanych, którzy są gotów być szczerzy wobec siebie i włożyć należyty wysiłek w wykonywaną przez siebie pracę!

Uprzedzam – KREW, POT I ŁZY BĘDĄ LAĆ SIĘ Z CIEBIE WIADRAMI!

Podejmując się współpracy podpiszesz cyrograf z samym diabłem, który osobiście upewni się czy faktycznie wywiązujesz się z umowy!

Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, to skorzystaj z formularza kontaktowego a pomogę Ci dobrać ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb.

ZAMÓW V.I.P. COACHING

14088657_661739993982471_2224340373984870216_n-removebg-preview