Strength

d e v e l o p m e n t

OFICJALNY PARTNER SKLEPU

www.muscle-zone.pl

TWÓJ KOD RABATOWY DO SKLEPU:

xaos23

KUPUJ SUPLE TANIEJ!

On-line coaching

Stała współpraca

Masz problem z treningiem siłowym, odżywianiem lub sferą mentalną i szukasz kogoś, kto pomoże Ci go rozwiązać?

Chcesz poprawić swoje wyniki siłowe, stan zdrowia, estetykę sylwetki lub po prostu chcesz zacząć zdrowo się odżywiać?
A może chcesz nauczyć się medytacji i popracować nad sferą mentalną, pokonać własne ograniczenia i dowiedzieć się czym jest transgresja albo nauczyć się samokontroli, poprawić koncentrację i inne funkcje poznawcze?

Wybierz pomiędzy prowadzeniem sportowym a mentalnym i daj się poprowadzić przez drogę do swojego celu!

Niezależnie od obranej przez Ciebie ścieżki, pomogę Ci zmierzyć się ze swoimi słabościami, pozbyć złych nawyków oraz nałogów i przełamać barierę, która powstrzymuje Cię przed stawianiem kolejnych kroków naprzód. Wystarczy, że wypełnisz formularz, wybierzesz rodzaj prowadzenia, opiszesz swoje cele i określisz co jest dla Ciebie na daną chwilę najważniejsze a przygotuję dla Ciebie indywidualną strategię, która zbliży Cię do Twojego celu.

Po zamówieniu prowadzenia odpowiem na podany adres e-mail w celu ustalenia przeprowadzenia wywiadu i ustalenia strategii. Następnie przygotuję dla Ciebie plan działań wraz z instrukcjami i odeślę w wiadomości zwrotnej. Jedyne co będziesz musiał robić, to stosować się do planu i składać cotygodniowe raporty drogą mailową!

Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, to skorzystaj z formularza kontaktowego a pomogę Ci dobrać ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb.

ZAMÓW ON-LINE COACHING

£