Strength

d e v e l o p m e n t

OFICJALNY PARTNER SKLEPU

www.muscle-zone.pl

TWÓJ KOD RABATOWY DO SKLEPU:

xaos23

KUPUJ SUPLE TANIEJ!

Konsultacja Indywidualna

Pełna sesja konsultacyjna 1-on-1
(60 minut)

Potrzebujesz skonsultować swój problem ze specjalistą?
Utknąłeś w pewnym miejscu i nie wiesz co zrobić?
Jesteś głodny wiedzy?

Zasada jest prosta: Ty przedstawiasz mi problem, ja przedstawiam Ci rozwiązanie!

Wybierając opcję sesji konsultacyjnej umówimy się na termin w celu przeprowadzenia rozmowy. Podczas konsultacji opiszesz mi swoją sytuację i problemy a ja przedstawię Ci rozwiązania wraz z instrukcjami odnośnie ich implementacji.

Na konsultacjach poruszam tematy związane z treningiem siłowym, rehabilitacją, odżywianiem oraz sferą mentalną.

Mogę Ci pomóc zaplanować trening na najbliższe miesiące, zweryfikować Twoją rutynę żywieniową lub dać wskazówki związane z medytacją i rozwojem oraz pokazać Ci jak pokonać swoje słabości.

Będziesz mógł zadawać pytania na temat tego co powinieneś zrobić w danym wypadku, czego nie powinieneś robić i przede wszystkim – co ja bym zrobił będąc w Twojej skórze. Otrzymasz wyłącznie sprawdzone rady, których skuteczność przetestowałem wielokrotnie na własnej skórze, swoich podopiecznych i co do których jestem w 100% pewien.

Sesja konsultacyjna jest usługą kompletną i składa się z analizy potrzeb, opracowania indywidualnej strategii oraz instrukcji odnośnie wdrożenia w życie planu działań.

Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, to skorzystaj z formularza kontaktowego a pomogę Ci dobrać ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb.

ZAMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ

0/250 Max words
£150