OFICJALNY PARTNER SKLEPU

www.muscle-zone.pl

TWÓJ KOD RABATOWY DO SKLEPU:

xaos23

KUPUJ SUPLE TANIEJ!

E-BOOKI

Poradniki dla trenerów i pasjonatów, którzy są głodni wiedzy i chcą zaznajomić się z nowymi metodami treningowymi oraz zwiększyć skuteczność własnych.

Jesteś trenerem?
Pasjonatem?
A może po prostu prowadzisz sam siebie lub okazjonalnie pomagasz znajomym i chcesz dowiedzieć czegoś nowego?

Poniżej znajdziesz zestaw poradników, który jest przygotowany właśnie dla takich osób!
Każdy z nich jest sformułowany możliwie lakonicznie, aby zwiększyć ich przejrzystość i umożliwić Ci ich przerobienie w przeciągu 1 weekendu. Znajdziesz w nich praktyczne i sprawdzone wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie zwiększyć skuteczność swoich metod treningowych, co przełoży się na wyniki Twoich podopiecznych. Oczywiście możesz także nabyć je na własny użytek, jeśli sam dla siebie jesteś trenerem lub po prostu jesteś pasjonatem i chcesz poznać świat treningu zawodowców od podszewki.

Poradniki zostały zaprojektowane z myślą o osobach, których budżet nie pozwala na regularne konsultacje i prowadzenie. Są one krótkie, treściwe i zawierają materiał, który do przekazania w formie werbalnej wymagałby kilku indywidualnych sesji konsultacyjnych.  Teraz jesteś w stanie otrzymać całą tę wiedzę w cenie jednej konsultacji lub planu treningowego. Nabywając poradnik otrzymasz wiedzę z określonego zakresu, która zostanie z Tobą na zawsze. Będzie ona już przełożona “na papier”, także będziesz mógł do niej wrócić w każdej chwili bez stresu, że czegoś zapomnisz lub nie zdążysz zanotować. Każdy z poradników jest poświęcony jednemu, konkretnemu tematowi. Po jego przeczytaniu i przeanalizowaniu będziesz miał dostęp do narzędzi, które pozwolą Ci pracować z daną metodą samodzielnie, wyciągać wnioski i dokonywać odkryć na własną rękę. Można zatem powiedzieć, że zapewnię Ci instrukcje i wyposażenie niezbędne do podróży po świecie treningów. Podróż ta pozwoli Ci nabrać doświadczenia, dzięki któremu nauczysz się samodzielnie rozwijać i zdobywać dalszą wiedzę.

Zasada jest prosta: czytasz, przyswajasz, korzystasz. Nic dodać, nic ująć.

kompendium wyciskania

dla początkujących i zaawansowanych

gotowe strategie treningowe

bench press: the science (pl)

25 GOTOWYCH PLANÓW

DLA TRENERÓW I PASJONATÓW

PLANY NA 4 TYGODNIE Z DELOADEM

KOMPENDIUM TRENERA

PORADNIK DLA TRENERÓW

OPARTy O NAUKI JOSHA BRYANTA

UŁÓŻ WŁASNY PLAN W 30 MINUT

THE MINIMALIST APPROACH - TRENING MINIMALISTY